fbpx

VISIŠKA VASARA IR LAIMINGAS RENGINIO FOTOGRAFAS: SPORTLAND SUMMER VIBES!

Greitas apsisprendimas

“Ar norėtum būti SPORTLAND SUMMER VIBES renginio fotografas?”. Kaip manot, kiek laiko galvojau išgirdęs šį klausimą? Teisingai, jeigu gerai prisimenu – net negalvojau. Taip, taip ir tik taip! Iš kart buvo aišku, kad bus puikus renginys ir nuotaika bus superinė, o ir siurprizų tikrai galima tikėtis! Nes Sportland misija yra padaryti jaunų žmonių gyvenimą įdomesnį, geresnį ir emocionalesnį!

Renginio struktūra ir žmonės

Renginys buvo suskirstytas į tris dalis – ekskursija (įdomu), veiklos WakeWay parke (gerai) ir galų gale skrydis oro balionu (emocionalu). Tiksliau skrido daug balionų, nes ir žmonių susirinko iš visų trijų Baltijos valstybių. O žmonės – visi vieni už kitus aktyvesni, linksmesni ir įdomesni. Susirinko daug Lietuvos gyventojams žinomų veidųNaglis Bierancas, Indrė Stonkuvienė, Donatas Montvydas, Marija Grabštaitė ir kiti, žinomi šokėjai, sportininkai, fotografai, ir šiaip žmonės, kurių visų išvardinti, turbūt, net nesugebėčiau.

Ekskursija po Vilnių vyko atviru autobusu, kuris po viso turo keleivius atvežė į WakeWay vandenlenčių parką, kuriame jų jau laukė DJ paruošęs vasariškų skambesių, skanūs užkandžiai, įspūdingi burgeriai, chill ir make-up zonos, wake treniruotės ir renginio vedėjas, radistas, Rolandas Mackevičius, kuriam jokio skirtumo kalbėti lietuviškai ar angliškai ir tą jis daro tokiu pat greičiu ir rišlumu abiem kalbom.

Siurprizas

Svečiai, pasidžiaugę dovanomis, muzika, saulės spinduliais, pavalgę ir pasimėgavę vieni kitų kompanija, visi kartu nusifotografavę vėl susėdo į autobusą, kuris juos išvežė (kol kas žinoma tik tiek) į Vingio parką. Kur jų laukia kas? Kol kas niekas nežino. Lietuviai gali nuspėti, tačiau svečiams iš Latvijos ar Estijos tai misija neįmanoma.

Siurprizas pavyko! Atvykus į Vingio parką visus pasitiko išrikiuoti oro balionai, visi operatyviai pasidalino į atskiras grupes ir išskrido tyrinėti Vilniaus iš paukščio skrydžio. O vėjas pūtė Molėtų link. Tai ir žymųjį stadioną prie Akropolio matėm, ir Černobylio filmavimo rajoną, praskridome virš „Mandarino“ ir pasileidome tolyn skrisdami virš nuosavų namų rajonų stogų. Labai gražu stebėti ten besiilsinčius prie nuosavų baseinų žmones, su jais kalbėtis ir tiesiog dairytis aplink. O ir saulėlydis buvo mažų mažiausiai nuostabus.

Ačiū Sportland už galimybę būti viso to dalimi!

Jeigu ir Jūsų renginiui reikalingas fotografas – nedvejokite ir susisiekite!

matulaitis.lt dabar - KAIP GERAI

Video turinio kūrimas ir foto projektai verslui: verslo portretai, įvaizdinės fotosesijos, renginių fotografavimas.

www.kaipgerai.lt